Մարտկոցների վերանորոգող 2-32S 15A 20A 25A լիթիումային մարտկոցի ավտոմատ հավասարեցիչ HTB-J32S25A
Ապրանքի մանրամասներ
Ապրանքի պիտակներ
Տեխնիկական բնութագրեր
Heltec լիթիումային մարտկոցի էկվալայզերի տեխնիկական բնութագրերը՝
  • 2-24S 25A
  • 2-32S 15A/20A/25A
Արտադրանքի մասին տեղեկատվություն
Բրենդի անվանումը՝ HeltecBMS
Ծագումը։ Մայրցամաքային Չինաստան
Հավաստագրում՝ Էլեկտրական և էլեկտրոնային սարքավորումների
Երաշխիք՝ 3 ամիս
MOQ: 1 հատ
Մարտկոցի տեսակը՝ Եռակի լիթիում, լիթիումի երկաթի ֆոսֆատ, տիտանի կոբալտ լիթիում
Գնահատված լարումը՝ DC12V
Վերանորոգման միջակայք՝ 2-24S/2-32S
Հավասարակշռության հոսանք՝ 15Ա/20Ա/25Ա
Չափսը՝ 360*290*170 մմ
Անհատականացում
  • Անհատականացված լոգո
  • Անհատականացված փաթեթավորում
  • Գրաֆիկական անհատականացում
Փաթեթ
1. Մարտկոցների նորոգող *1 հավաքածու։
2. Հակաստատիկ պայուսակ, հակաստատիկ սպունգ և ալիքավոր պատյան։
Գնման մանրամասներ
  • Առաքումը՝ սկսած՝
    1. Ընկերություն/Գործարան Չինաստանում
    Կապ մեզ հետառաքման մանրամասները բանակցելու համար
  • Վճարում։ Խորհուրդ է տրվում 100% TT
  • Վերադարձներ և փոխհատուցումներ. իրավասու է վերադարձի և փոխհատուցման համար
Հատկանիշներ
  • Գնահատված լարումը՝ DC12V
  • Վերանորոգման միջակայք՝ 2-32S
  • Հավասարակշռման հոսանք՝ 15A/20A/25A (կարգավորելի)
Աշխատանքային սկզբունք
① Ձեռքով հավասարեցում
② Ավտոմատ հավասարեցում
③ Լիցքավորման հավասարեցում
Լիցքի հավասարեցման պարամետրերը հետևյալն են.
Լիթիումի երկաթի ֆոսֆատի հավասարակշռության պարամետրերը.
Հավասարեցման մեկնարկային լարումը սահմանվում է լարային լարման = V ամենացածր արժեքին, հավասարեցման մոնոմերի լարման տարբերությունը՝ 0.005V, իսկ հավասարեցման հոսանքի համամասնությունը՝ 5%~100%։
Եռակի լիթիումի լիցքավորման հավասարեցման պարամետրեր՝
Մարտկոցի-հավասարակշռող-մարտկոցի-հավասարակշռող-մեքենա (7)
Մարտկոցի-հավասարակշռող-մարտկոցի-հավասարակշռող-մեքենա (6)
Մոդելի ընտրություն
Տեխնիկական ինդեքս Արտադրանքի մոդել
Մոդել HTB-J24S25A HTB-J32S15A HTB-J32S20A HTB-J32S25A
Կիրառելի մարտկոցի տեսակը ԼՖՊ/ՆՄԿ/ԼՏՕ
Լիթիումի երկաթի ֆոսֆատի հավասարակշռության պարամետրերը Մոնոմերի գերլարումից պաշտպանություն՝ 3.65 Վ
Հավասարակշռման հոսանքի համամասնությունը՝ 5%~100%
Եռակի լիթիումի հավասարակշռության պարամետրերը Մոնոմերի գերլարումից պաշտպանություն՝ 4.25 Վ
Մոնոմերի գերլարման վերականգնում՝ 4.2 Վ
Հավասարակշռման մեկնարկային լարումը՝ 4 Վ
Նշում
③ Լրացուցիչ էլեկտրամատակարարում
  • Միաֆազ 220V էլեկտրամատակարարում։